Zpět

Devítková liga začíná už příští týden !!!

Přidal: Přidáno: 11. 6. 2019 22:30:00 Počet shlédnutí: 68

11 Červen 2019

Ahoj všem hráčům Devítkové ligy !!! Soupiska je již uzavřena a podařilo se, díky vám samozřejmě, naplnit dvě ligy po 7 týmech. To samozřejmě s sebou nese určitou změnu v původních pravidlech, či propozicích. Tabulky byly koncipovány na základě Vašich průměrů z lig. Průměrový žebříček jednotlivců je k nahlédnutí zde na webu v sekci BDL.

Devítková liga začíná už příští týden !!!

Pokud jsme u některých hráčů neměli informace o jejich průměru z ligy ke dni 31.5.2019, pomohli jsme si průměrem z turnajů v klasice v Mikulově. Tak to jen tak pro představu jak jsme přišli k průměrům v tabulce. Dalším krokem bylo rozdělení do dvou skupin. Nabízely se dvě varianty. Jedna varianta byla postavit ligy výkonnostně pod sebe, tak jak je to v ligách běžné, tedy od silněšího po výkonnostně slabší.

Druhá varianta, která nakonec byla zvolena jednohlasně (mnou) je seřadit týmy dle zjištěných průměrů sestupně a rozdělit je na dvě skupiny následujícím způsobem. Lichá na levo a sudá napravo. Mám tím namysli sudé a liché pořadí. No a tak je to jak vám nabízíme na webu. Skupiny takto odehrají čtyři základní kola a pak se rozdělí, ovšem tentokráte dle dosažených bodů a dále pak dle průměru. Do finálového 5 kola totiž postupují týmy na prvních třech místech a jeden tým na průměr bez HDCP. Družstva, která zůstanou, odehrají tzv. Malé finále o umístění. Podrobněji o tom popíšeme v nových propozicích, na kterých neustále pracujeme.

Tak ať se liga líbí a uvidíme se !!!

RP

Přihlášení