Zpět

17. 6. 2019 začíná nová soutěž v Mikulově !!!

Přidal: Přidáno: 19. 5. 2019 01:00:00 Počet shlédnutí: 131

19 Květen 2019

Zdravím všechny hráče bowlingu, kamarády a přátele. V Mikulově ve spolupráci s Bowlingovým centrem pořádáme Devítkovou ligu, aby nám někteří hráči přes léto nezlenivěli a do nového ligového ročníku neztratili svoje dovednosti. a nevyšli z formy. Ti kteří se do ní ještě nedostali, mají možnost také vyzkoušet devítkovou hru. Kdo by pořád dohazoval tu odpornou kuželku č. 10.

17. 6. 2019 začíná nová soutěž v Mikulově !!!

Zároveň také tímto představím nový web, kde tyto výsledky budou prezentovány. Mimo jiné zde budou i výsledky z lig, které hrajeme v Brně, Mikulově a Znojmě pod hlavičkou RBL JM z.s, a také abyste měli přehled co se kde šustne. Pokusíme se také změřit síly jednotlivých týmů, k čemuž slouží Ligový pohár, kde budou bojovat týmy z MaBL Mikulov, MaBL Znojmo, RBL Brno a také konkurenční ligy KLK (Komerční liga Kaštanka) a v neposlední řadě Liga BAL (Brněnská Amatérská Liga). Zatím má odehráno Mikulov, kde se kvalifikoval tým Bad Boys a Miks. Ale o tom až příště.

Devítková liga začíná 18.6.2019, a uvítáme samozřejmě i hráče, nebo týmy mimo Mikulov. Hraje se jednou za tři týdny, což by nemusel být problém, když jsou v nultém zkušebním ročníku i ůlevy formou předehrávek, hra jednoho hráče a jiné. V klidu si prostudujte propozice, keteré tu již jsou k dispozici. Pokud nevíte, tak turo soutěž hledejte pod zkratkou BDL (Bowlingová devítková liga). Loučím se s Vámi a doufám že se brzy uvudíme.

Na to že jsem nepsal 2 roky žádný článek, jsem se rozjel až dost. 

RP

Přihlášení